Devplastik Keşfet

Hakkımızda bilgi edinin.

Ürünlerimizi inceleyin.

İletişime geçin.

Kilis Polietilen Fiyatları

02.07.2019 02:32

Kilis Polietilen Fiyatları

Polietilen Fiyatları Kilis

Polietilen, çok çeşitli ürünlerde kullanılan bir termoplastik türüdür. İsmini monomer haldeki etilenden alır, etilen kullanılarak polietilen üretilmektedir. Etilen molekülü aslında çift bağ ile bağlanmış iki karbondan oluşur. Polietilenin üretim şekli, etilenin polimerizasyonu ile olur. Polimerizasyon metodu, radikal polimerizasyon, anyonik polimerizasyon, iyon koordinasyon polimerizasyonu ve katyonik polimerizasyon metotları ile olabilir. Bu metotların her biri farklı tipte polietilen üretimi sağlamaktadır. Özellikleri tiplere göre değişiklik gösterse bile genel olarak dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal dirence sahip ürünler olarak bilinir. Kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı olup, Kilis polietilen fiyatları da uygun olduğundan düşük maliyetlidir.

Yüksek yoğunluk polietilen saf polietilene en yakın olan türdür. Çizgiselliği bozan çok az kusur içeren dallanmamış moleküller içerir. Küçük kusurların düzeni çok düşük seviyede bozmasına rağmen kristalizasyon yüksek seviyede elde edilebilir ve sonuçta yüksek yoğunluk polietilen elde edilmiş olur. Alçak yoğunluk polietilen kristalleşme sürecinde, yoğunluğu düşüren dayanıklı dallanmalar içeren polimer yapısı oluşmasıdır. Dallanmalar etil ve bütil gruplarını öncelikli olarak içerir. Çok alçak yoğunluk polietilenin biraz daha fazla kısa zincirli dallanmalar içeren polietilen çeşididir. Etilen-Vilny ester ikincil polimer, yüksek basınç işlemiyle alçak yoğunluk polietilen gibi üretilir fakat dallanmalar hem uzun hem de kısa zincirler içerir. Ayrıca ana hatta asetat grupları da vardır. İyonomer etilen ve tamamı yada bir bölümü nötrleştirilmiş akrelik asidin metal tuzu oluşturma için ikincil polimerleştirilmesiyle oluşur. Günümüzde sıkça tercih edilen bu ürün kullanışlı olmasından dolayı sıkça tercih edilir ve polietilen fiyatları Kilis ürünün kalitesine göre farklılık gösterse de uygun olarak kabul görmüştür.

Ayrıca Kilis ve Merkez, Elbeyli, Musabeyli, Polateli bölgelerinde “müşteri memnuniyeti” ve “kaliteli hizmet anlayışı” ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz?

Bu site çerezler kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlası

close