Devplastik Keşfet

Hakkımızda bilgi edinin.

Ürünlerimizi inceleyin.

İletişime geçin.

Ankara Polietilen Kanolar

02.07.2019 02:32

Ankara Polietilen Kanolar

Polietilen Kanolar Ankara

Dingin bir gölün bir ucundan diğer ucuna hızlı bir şekilde süzülmek mi yoksa yavaş akan bir nehirde aşağıya doğru su üstünde yavaşça kaymak mı istiyorsunuz? Bir kano deneyin. Kanolar açık havada kolay, eğlenceli deneyim yaşamanın bir yoludur. Tasarımlar ve malzemeler yıllar boyunca geliştirilmiş olmakla birlikte, modern kanolar Yerli Amerikalılar ve ilk yabani hayat kâşifleri tarafından kullanılan işlevsel kayıkların hatıralarını çağrıştırmaktadır. Firmamız bu deneyimi yaşamanız için Türkiye’de eşsiz kanolar üretmektedir.

Eğlenceli ve kürek çekmesi kolay olan gezi kanoları dalgasız sularda kürek çekmek için mükemmeldir. Dengeli, kontrol edilmesi kolay ve ters devrilmesi zor olan bu kanolar kuş avcılığı, fotoğrafçılık, balıkçılık ve genel olarak kürekçilik için idealdir. Çünkü çok dengelidirler, diğer kano biçimleri kadar çevik değildirler. Ankara polietilen kanolar bu kategorideki kanolar dingin göllerden akarsulara kadar her yerde kullanılmak üzere inşa edilmektedir. Genel olarak, gezi kayıklarına göre daha büyük manevra kabiliyeti ve daha fazla kapasite sunmaktadırlar. Buraya dahil edilenler yüksek hacimli "çevik", büyük eşya yüklerinin üstesinden gelinmesi ve uzun geziler için tasarlanan kanolardır.

Firmamız bünyesinde yalnızca kanolar değil aynı zamanda birçok farklı ürünün üretimini bulabileceksiniz. Özellikle polietilen teknolojisi sayesinde tüm ürünlerimiz aşınmaya ve sürtünmeye karşı üç kat dayanıklı plastikten yapılmaktadır. Polietilen kanolar Ankara sayesinde bu ürünle kano keyfinizi kesinlikle en üst seviyeye çıkaracak ve harika deneyimler yaşayacaksınız.

Ayrıca Ankara ve Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan, Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren bölgelerinde “müşteri memnuniyeti” ve “kaliteli hizmet anlayışı” ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz?

Bu site çerezler kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlası

close