Devplastik Keşfet

Hakkımızda bilgi edinin.

Ürünlerimizi inceleyin.

İletişime geçin.

Mardin Yüzer Duba

02.07.2019 02:32

Mardin Yüzer Duba

Yüzer Duba Mardin

Üç denizle kıyısı olduğu ülkemiz coğrafyasında deniz insan hayatındaki önemli faktörlerden biridir. Turistik değerinin yanı sıra ticaret göz önüne alındığında da her iki durumda denizlerin insanlık için sağladığı faydalar tartışılmaz. Denizleri bu kadar etkin şekilde kullanmamızın sonucu olarak duba ve iskelelere ihtiyacımız artış göstererek ilerlemiştir.  İskele ve duba yapımında yararlanılan hammaddelerin ise maliyetli ve yapımının zorluk düzeyi ayrıca yapım sonrası harcanan ek bakım ücretleri gerekli olduğundan insanlar iskele kullanımı için de alternatif arayışlar içerisine katılmışlardır. Bu arayışların bir sonucu olarak göz ardı edilemeyecek üstün özellikleri olan hammadde plastiktir. İskele ve duba ihtiyacında kullanılma aşamasına gelmiş ve bu alanda olmazla olmaz ürünlerden birisi olmayı başarmıştır. Gerek göze hitap eden estetik görünümleri bakımından gerekse kullanılışlı olması bakımından yüzen dubaların özelliklerine gözden geçirmemizin faydası olacaktır.

Plastik hammaddeden imalatı sağlanan dubalar insanın deniz üzerinde şekillenen yaşantısına bu denli kolaylık sağlamasından sonra kendine has üstün özellikleri de göz önüne alındığında insanlar tarafından tercih edilme oranı yüksek olan ürünler arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Plastik yüzer dubaların bu üstün özelliklerinin temeli, üretiminde kullanılan plastiğin muhteşem yapısıdır. Mardin yüzer duba imalatında kullanılan plastiğin ve bu plastiğin dubalara kattığı üstünlüğü şu şekilde sıraya dökebiliriz.

Plastik dubalar maliyet klasmanında diğer rakiplerinden çok daha az fiyatlıdırlar. Ayrıca bakım ve temizlik masrafları bulunmaz. Bu açıdan da maliyet konusunda açık ara üstünlük sağlamaktadırlar. Hafif bir yapıya sahip oldukları için taşınmaları, toplanmaları ve saklanmaları alternatiflerine nazaran çok daha kolaydır. Yine aynı özellikleri sayesinde kolayca sökülüp rahatlıkla tekrar monte edilebilirler. Kaymaz şekilde özelliğe sahip ürünlerdir. Kür, kir, leke ve yosun vb. bulundurmazlar. Asla kanserojen madde içermezler ve mikrop barındırmazlar. Her türlü dış hava koşullarına karşı güçlü ve uzun bir ömüre sahiptirler.

Tüm bu eşsiz özelliklerinin yanı sıra yüzer duba Mardin dalgalı denizlerde ve rüzgârlı havalarda da rahatlıkla kullanımı sağlanabilecek yapıdadırlar.

Ayrıca Mardin ve Derik, Kızıltepe, Merkez, Mazıdağı, Midyat, Nusaybin, Ömerli, Savur, Yeşilli bölgelerinde “müşteri memnuniyeti” ve “kaliteli hizmet anlayışı” ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir miyiz?

Bu site çerezler kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazlası

close